Kasko Sigortaları

Kasko poliçesi satın alırken ilk akla gelen riskler, çarpma, çarpışma, yanma ve hırsızlık… Bu risklerin yanısıra öngörülemeyen riskler de bulunmakta. Dolu, sel gibi doğal afetler, halk hareketleri, üçüncü kişilere karşı mali sorumluluğunuzun olduğu durumlar ve daha pek çok riskten aracınız ve siz etkilenebilirsiniz. Allianz en uygun kasko teklifi ile tüm bu risklere karşı sizi ve aracınızı güvence altına alırken, sektörde olmayan ayrıcalıklar ve hasar konusunda uzmanlaşmış ekibiyle hasarınızı en kısa sürede karşılar.

Akıllı Kasko

Allianz - akilli_kasko_900x270

Allianz Akıllı Kasko Sigortası avantajlı fiyatlarla sizi bekliyor! Aracınızın başına gelebilecek risklere karşı siz ve aracınız Allianz kalitesiyle güvence altında.

 

Tüm Oto Genişletilmiş Kasko

Allianz - 900x250_tum_oto1

Aracınızın başına gelebilecek birçok riske karşı güvence altına alan kasko ürünümüz, içerdiği zengin asistans hizmetleriyle de hayatınızı kolaylaştırır.

 

Markalı Kasko Sigortaları

Allianz - markali_kaskolar_640x138

Aracınızın markasına özel sunulankapsamlı teminatlarla aracınız güvence altına alınır. Ayrıca zengin asistans hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

 

Trafik Sigortaları

Zorunlu Trafik Sigortası

Allianz - Zorunlu_Trafik

Türkiye’de her türlü motorlu taşıt sahibinin yaptırmakla yükümlü olduğu zorunlu trafik sigortası ile kaza durumu olduğunda, sigorta sahibi güvence altına alınır.