Sorumluluk Sigortaları

Allianz - sorumluluk_sigortasi_640x138__1363264891_195.87.252.11

Allianz Sigorta, Sorumluluk Sigortaları konusunda deneyim ve uzmanlığını sizinle paylaşmaya hazır.

Ferdi Kaza Sigortası

Allianz - ferdi_kaza

Poliçe süreniz boyunca, dünyanın her yerinde, beklenmedik kazalar sonucu uğrayabileceğiniz bedensel zararlara karşı maddi güvence sunulur.

 

Kişisel Güvence Sigortası

Ürünümüz ile hem siz hem de ailenizin tüm fertleri, kapkaç da dahil olmak üzere başınıza gelebilecek maddi zararlara karşı güvence altına alınır.

 

Finansal Sigortalar

Olası maddi kayıpları güvence altına alan profesyonel sorumluluk sigortalarıdır. Allianz tarafından, Yönetici Sorumluluk Sigortası, Mesleki Sorumluluk Sigortası, Halka Arz Sigortası konularında  güvence sağlanır.

Kişisel Sorumluluk Sigortası

Siz, aile bireyleri ve ev hizmetlerinde çalıştırdığınız kişiler; üçüncü şahıslara karşı, ihmal veya tedbirsiz davranışlar sonucu oluşabilecek maddi ve bedeni zararlara karşı güvence altına alınırsınız.

İşveren Sorumluluk Sigortası

Allianz - isveren_sorumluluk_1200x1600px__72dpi

İşyerinde meydana gelebilecek iş kazalarına yönelik işverene düşebilecek sorumluluklar teminat altına alınır.

 

Ürün Sorumluluk Sigortası

Kusurlu ürün ya da hizmet satışından kaynaklanan bir olay sonucunda ortaya çıkan bedeni zarar ve/veya maddi zarar dolayısıyla firmanıza üçüncü şahıslardan gelebilecek tazminat talepleri karşılanır.

Tıbbi Zorunlu Sorumluluk Sigortası

Zorunlu olan bu sigorta ürünü ile  serbest, kamu veya özel sağlık kurumlarında çalışan tabipler, diş tabipleri ve tıpta uzmanlık mevzuatına göre uzman olanlar mesleki faaliyetleri nedeniyle karşılaşabilecekleri tazminat taleplerine karşı güvence altına alınır.

Biletix Etkinlik Katılım Sigortası

Türkiye’de bir ilke imza atarak hayata geçirdiğimiz  ‘Etkinlik Katılım Sigortası’ ile Biletix etkinliklerine katılımı sigortalıyoruz.

 

Üçüncü Şahıs Sorumluluk Sigortası

Sigortalının faaliyetleri sırasında ve sigortalının kusuru sonucunda üçüncü şahısların vefat etmesi, yaralanması, sağlığının bozulması ve üçüncü şahıslara ait mallara gelebilecek maddi zararlar güvence altına alınır.